Home

Výtvarné aukce

MINCE (180. AUKCE) první podaní k sálové aukci, která se uskuteční 10. 12. 2020 od 18 hodin . Vstoupi Velmi nás těší, že stoupající zájem o české výtvarné umění potvrzuje i úspěšnost prodeje, která se vyšplhala na 97 procent položek. Jedná se tak o druhou nejúspěšnější aukci v historii České republiky, s velkou radostí jsme tak mohli navázat na fenomenální jarní aukci, jež byla tou první, a na které se.

Aukční síň Vltaví

Praha - Na 250 uměleckých děl se dnes bude dražit v Praze na Žofíně. Nejdražší položkou aukce bude obraz Františka Kupky Divertimento II s vyvolávací cenou 30 milionů korun. Součástí aukce bude také dražba děl pro sdružení Paraple. Aukce se může zúčastnit podle platných opatření jen několik lidí, bude se tedy také dražit on-line Aukce. Živé aukce; Karel Malich, jako jeden z mála na české výtvarné scéně, dokázal plně ovládnout kouzlo této výsostné, výtvarné techniky. Umělec znám pro své svébytné vidění krajiny a světa vůbec, předkládá svou práci z roku 2008. Malich ve svých pastelech dává divákovi možnost prostoupit díky jeho.

AUKCE ONLINE. VÝTVARNÉ UMĚNÍ, STAROŽITNOSTI . Prohlédněte si veškeré položky naší následující aukce. VÝTVARNÉ UMĚNÍ. Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz. Začátek živé aukce 15. 12. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.30 hod. Přijímáme materiál do našich dalších aukcí. 604 273 741, aukcnidum@seznam.cz, 603497240, galerie427@gmail.co

Aukce obrazů | Zima v Českém ráji | Kaván František

Galerie Kodl - Aukční, prodejní, výstavní síň, Praha

  1. INTERNETOVÁsobota 21. listopadu 2020 od 14.30 hodin. VÝTVARNÉ UMĚNÍ. INTERNETOVÁ AUKCE neděle 13. prosince od 18 hod Po přihlášení zadávejte limit
  2. iUmeni.cz je unikátní informační portál pro odbornou i laickou veřejnost zaměřený na současné umění. iUmeni.cz
  3. Termíny aukcí 2020: 3. eAukce umění Obrazy, kresby, grafika živě na www.LiveBid.cz 2. 12. 2020, 19.00 hod. 26. eAukc
  4. Na nabídku umění krásného a povznášejícího zve Aukční síň Arthouse Hejtmánek. Do prosincové dražby posílá typickou zimní scenérii Josefa Lady z roku 1941, vrcholné dílo Jana Zrzavého Královna moří z roku 1948 i Ruskou dívku od Filipa Andrejeviče Maljavina
  5. LiveBid je moderní aukční platformou. Aukce převážně v oboru numismatiky, umění, obrazů, filatelie, notafilie a dalších. Živý přenos sálových aukcí, internetové limitování i dražba

Aukční galerie Artia nabízí služby v oblasti umění. Přijímáme obrazy do aukce, provádíme rámování a restaurování, obrazy, kresby, sochy a starožitnosti. Odhady obrazů zdarma. Aukce obrazů a umění Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00. České výtvarné umění. Aukce byla úspěšná a přinesla mnoho zajímavých dražebních výsledků. Pro tentokrát pozdější nedělní odpoledne bylo stráveno v příjemné společnosti se zájmem o výtvarné umění a v jedinečné atmosféře pražského Mánesu. Srdečně děkujeme Vám všem, kteří jste přišli a aukce se zúčastnili

Galerie Národní 25, s.r.o. - aukce s obrazy, výkup obrazů, bezplatné znalecké posudky Znalecké expertízy, posouzení a ocenění - obrazy, kresby, grafiky, starožitný nábytek, sklo, porcelán, stolní stříbro, zlaté a stříbrné šperky, sádrové a bronzové plastiky (sochy a sousoší), hodiny, náramkové a kapesní hodinky, mince, bankovky, poštovní známky ČSR I 1918 - 1939, ČSR II 1945 - 1989 a ostatní sběratelské předměty starožitného a. GALERIE ART PRAHA je prestižní pražskou galerií, která prezentuje především významné české a slovenské malíře 19. a 20. století. Na trhu působíme už více než 20 let a najdete nás v samém centru staré Prahy, na Staroměstském náměstí Naší specializací je výtvarné umění, starožitné koberce, nábytek, ale také spolupracujeme s odborníky v oblasti pohlednic, numismatiky či filatelie. Nabízíme jak možnost nákupu a prodeje prostřednictvím naší internetové aukce, tak i tzv. komisní prodej či výkup za hotové v naší GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1

Aukce obrazů | Zima v Libuni | Kaván František | GalerieAukce obrazů | Krajina ve žních | Dvorský Bohumír

Aukce mistrovských děl (155 položek). Neděle 22. listopadu 2020 13 hod. Obecní dům Praha, náměstí Republiky 5, Praha Aktuální aukce. EuropeanArts: Výtvarné umění - 15.5.2016 od 13 h, Obecní dům Praha: Prague Auctions: Výtvarné umění - 12.6. od 13,30 h v Nové síni v Praze 1 ve Voršilské ul: světoví malíři: čeští malíři Název aukce: Čas aukce: Místo aukce: Aukční katalog: Vánoční aukce (180. Aukce) 10. 12. 2020 od 18 hodin: Kamenný sál, Rezidence Ostrovní, Ostrovní 8, Praha

Výtvarné umění, vzácné tisky a starožitnost

Internetová aukce Výtvarné umění - Aukce, Prague Auctions, Praha. Výtvarné umění - www.iUmeni.cz (17.03.2019) Zpět na výpis. Knižní novinky. Název publikace: Czech Art Glass 7 250 Kč . Název publikace: Tvůrce jako předmět dějin umění. Pozice autora po jeho smrti 290 Kč Galerie Národní 25, s.r.o. - aukce s obrazy, výkup obrazů, sklo, porcelán Aukce → Výtvarné umění a starožitnosti - 26.05.2018 → Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální! Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde

Výtvarné Umění - Prague Auction

Vážení přátelé, v době nouzového stavu máme dočasně otevřeno po-pá 14.00-17.00 hod. Děkujeme za pochopení, Váš tým AUREA Numismatika Výtvarné umění a starožitnosti červen 2016. Vstoupit do archivu aukce Grafika, staré tisky a kresby duben 2016. Vstoupit do archivu aukce Březnová aukce 2016. Vstoupit do archivu aukce Limit do Výtvarné umění . Prohlédnout si 37 Do prosincové aukce nového Luc Art Fundu, za nímž stojí Lucie Drdová, svá díla poskytli Krištof Kintera, Federico Díaz nebo skupina Rafani. Otevřete alespoň soukromé galerie, žádají Zaorálka členové nové akademi

Aukce obrazů | Venkovská dívka | Brázda Oskar | Galerie

Výtvarné umění je teď dobrá investice, navíc majitele těší

Aukce - Výtvarné umění. FILTRACE DLE AUTORA: V této kategorii nejsou momentálně žádné aukce. Menu. Úvod; Vykupujeme; Aukce. Výtvarné umění. Výtvarné umění zůstává i v současném rozbouřeném světě finanční jistotou. Lidé si začínají zvykat na pojem hodnotová investice, kterou já doporučuji i v dobách konjunktury. Jak si počínat, jestliže chceme dobře uložit peníze a neprodělat Výtvarné centrum Chagall Ostrava a Dolní oblast VÍTKOVICE, z. s. AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL sobota 29. 2. 2020 od 13.00 hodin Aula Gong, Dolní oblast Vítkovice. Předaukční výstava dražených děl se uskuteční v hale Gong v sobotu 29. 2. 2020 od 10.00 hodin Informační portál věnovaný aukčni síni Aukro. Úvodní stránka > Kategorie > Knihy a časopisy > Knihy > Umění > Výtvarné uměn Aukce se bude konat ve čtvrtek 21. 5. 2020 od 19:00 hod. na www.livebid.cz Vaše limity pro dražbu jednotlivých položek můžete vkládat buď na našem webu nebo se můžete aukce účastnit přímo na aukčním portálu www.livebid.cz, kde bude ve čtvrtek 21..

Hlavní stránka / Estarozitnosti

Aukce Galerie Arcimboldo České výtvarné umění, která se koná v sobotu 19. listopadu 2011 od 14:00 v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí, nabídne celkem 192 kvalitních uměleckých děl z oborů malířství, sochařství, grafiky a kresby, užitého umění a designu. Jmenujme alespoň některá z nich Čtvrtou listopadovou sobotu můžete navštívit hned dvě atraktivní aukce: Historické a ateliérové sklo a dále Výtvarné umění a starožitnosti, kde bude v nabídce 650 artefaktů. Mezi draženými sklářskými artefakty bude zastoupena nejen tvorba v průřezu několika staletí, ale také vrcholná díla špičkových českých. Zpět na aukce Jandejsek Vladimír Moje sledované obrazy Kostel se zvonicí popis: Olej na plátně, rozměr : 73 x 49,5 cm. o autorovi: Narodil se 8.6. 1923 v Praze. Studoval architekturu na AVU v Praze od roku 1951 pracoval jako architekt v Praze, na Slovensku, v Libanonu, Libyi. (Výtvarné centrum Chagall) Vyvolávací cena Zde jsou zobrazeny již skončené aukce. Liebscher, Karel(1851 - 1906) Dům u vody. Obraz, olej/plátno(lepeno na kartonu), 30x36 cm, signatura nečitelná, vzadu potvrzení pravosti, rámováno, sklo, nedatováno, kolem roku 1900. Aukce. Výtvarné umění.

12. aukce korunová, výtvarné umění, fotografie, sběratelství. 2. března 2020 od 18 hodi AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ STAROŽITNOSTI A DESIGN proběhne v neděli 23. 10. 2011 ve 13.30 hod. palác Žofín - Praha 1, Slovanský ostrov 226 Informace mob (+420) 608 958 322, tel (+420) 542 210 973, fax (+420) 543 245 280 Adresa Brno, 602 00, Poštovská 657/4 po-pá 9-12 hod a 13-17 ho Dražba (aukce, dříve též licitace) je způsob nákupu a prodeje aktiv, majetku, zboží nebo služeb tím, že jsou nabídnuty k prodeji, převezmou se cenové nabídky a poté je předmět odprodán proti nejvyšší nabídce. Při aukci cena není předem stanovena, ale určí se až během aukce v soutěži několika nakupujících či prodávajících 123. aukce Ostrava TOP 001-020 2 Masný Jiří Až uslyším hvízdání Malíř, designér hraček, studoval obor výtvarné propagace na SPŠ stavební v Ostravě, ve volné tvorbě se věnuje malbě a prostorovým objektům, vytváří hračky z borového dřeva. (Slovník Chagall). aukce 15.05. - 15.05. aukce mistrovskÝch dĚl vÝtvarnÉho umĚnÍ - 20.5. 2018 / obecnÍ dŮm praha aukce 12.03. - 12.03. tradiČnÍ aukce obrazŮ v obecnÍm domĚ v praze - sobota 17. bŘazna 2018 aukce 10.11. - 10.11. v obecnÍm domĚ v praze se bude draŽit zÁsadnÍ obraz jindŘicha ŠtyrskÉho z roku 1927 aukce 19.07. - 19.07

Foto dne - dům Václava Trunce, vánoční výzdoba, ozdoby, světla, žárovky, vánočně nasvícený, osvětlený, vyzdobený, PF 202 Aukce, výtvarné umění Václav Špála - Řekly si barvy: červená a modrá.. Osobnosti, výtvarné umění Válovky - síla duality. Osobnosti, Aukce František Maria Černý - Malby dosud neznámé Online aukce Kategorie Africké umění Dekorativní umění Fotografie Grafika Hodiny Keramika Knihy Koberce Kresba Malba Motoristika Nábytek Podstavce Porcelán Sklo Sochařství Stříbro Svícny Svítidla Výtvarné umění Cenové rozpětí < 20 000 20 000 - 50 000 50 000 - 100 000 100 000 - 500 000 500 000 >

Aukce obrazů | Lesní potok | Körber Adolf | Galerie

Výtvarné umění : aukce / Dorotheum. -- Praha : Dorotheum, [2000?]- . -- sv. ; 27 c Antikvity Art Aukce, Brno. 114 To se mi líbí. Společnost uspořádala více jak 200 aukcí starožitností, šperků a umění v Brně, Olomouci, Ostravě, Slavkově a Praze výtvarné umění; aukce; Kokoschkovo panorama Prahy bylo vydraženo za více než 52 milionů Obraz Oskara Kokoschky s názvem Praha se na čtvrteční aukci vydražil za více než 52 milionů korun včetně dražební přirážky. Je to nejvyšší cena, za jakou bylo Kokoschkovo dílo v Česku vydraženo Úvod / Sálové aukce / E-AUKCE: Výtvarné umění a starožitnosti, dne 25. 10. 2020 / 69 Autor neurčen - signováno. Koně v zápřahu, 2. polovina 19. století, olej na plátně, rozměry malby 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, na rubu razítko A. Ebeseder, Wien, Opernring 9, rámováno v dobovém blondelovém. Zájem o výtvarné umění a artefakty koronavirus podle všeho závažně nepoznamenal ani u nás, ani ve světě. Signalizuje to i úspěšný výsledek online aukce Čína na papíře a hedvábí, která byla ukončena v neděli 1. listopadu

Portál GalerieObrazy.cz je unikátním webem v České republice a na Slovensku, který je zaměřen na podporu umění, především v malbě a fotografií Za padělek však nelze v tomto smyslu považovat výtvarné dílo, jehož autorství je v popisu zpochybněno ( obvykle za jménem s uvedením otazníku) či s uvedeným údajem připisováno apod. Účastníci aukce jsou povinni řídit se ustanoveními tohoto aukčního řádu. V Praze dne: 30. 8. 2015 Mgr. Martin Zema

obrazy, výstavy, aukce - Galerie Kodl - Aukční

Aukce více zde. Prodej více zde. Aktuality. Zavřeno. vloženo 22. 10. 2020. Milí zákaznící, rádi bychom Vás informovali, že z důvodu nařízení vlády máme ZAVŘENO. Vyzvednutí vydražených položek z naší online aukce je samozřejmě možné, je však třeba si předem sjednat termín vyzvednutí na telefonním čísle +420. VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 58 % | celkem: 3 444 000 Kč JAN KONŮPEK prodejnost: 78 % | celkem: 41 900 Kč 001 Jan Konůpek: Jan Žižka Neprodáno 002 Jan Konůpek: Zázrak Neprodáno 003 Jan Konůpek: Knihy Jana Žižky Neprodáno 004 Jan Konůpek: Naděje Vydraženo za 600 Kč 005 Jan Konůpek: Pištec Vydraženo. Odhaduji, že se její cena může vyšplhat až na čtyřnásobek, uvedl Aleš Kohout, spolumajitel aukční společnosti Bankovky.com, která bankovku bude dražit.Aukce se uskuteční 20. listopadu na platformě LiveBid.cz. Státovka, tedy bankovka vydaná státem, nikoli Národní bankou, s nominální hodnotou 5000 korun je z 15. dubna 1919 a v oběhu byla do roku 1921 antique aukce autíčka bankovky bankovky veletrhu Sběratel covid-19 design diamanty drahé kameny filatelie filatelistické výstavy fotografie historické motocykly hračky investice do sběratelství Lego medaile militarie mince minerály muzeum netradiční sběratelské obory numismatika oldtimery pohlednice Poklad Praga 2018 rarity. 22.12.2016 - Explore tiapridalka's board bubeníček o. on Pinterest. See more ideas about Obraz, Aukce, Výtvarné umění

Aukce měla být 24. listopadu. Potřebovala ale souhlas věřitelského výboru a výjimku od soudu. Insolvenční soud konstatuje, že takovou výjimku nepovolí, uvedl v odůvodnění soudce Miloš Vondráček. Podle něj se konkurz, tedy prodej vydavatelství, nemůže odehrát předtím, než nabude právní moci usnesení o tom, že. Výtvarné umění Praha; Aukce Sotheby's Experimentální malířka Radka Bodzewicz Maska z cyklu Božská komedie. Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Čína na papíře a hedvábí - takový název nese online aukce, ve které se nabízí až do neděle 1. listopadu milovníkům Orientu a sběratelům pestré portfolio uměleckých děl z období 18. až 20. století, jež spojuje právě papír a hedvábí jako základní matérie Zažijte vzrušení a stoupající hladinu adrenalinu během napjatého průběhu aukce. Z následujícího seznamu si vyberte zboží v aukci a zapojte se do napínavé dražby, kde vítězí pevné nervy a nejvyšší nabídka. Vydražte zájezd pro dvě osoby, na olympijské hry do Ria de Janeira. Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz Začátek živé aukce 29. 9. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.00 hod. Prodáme i Vaše obrazy a starožitnosti za nejvyšší ceny. Vstup do aukce Příjem do aukce Portál galerieobrazy.cz podporuje umění v České republice a na Slovensku. Pomáháme umělcům, galeriím, pořadatelům výstav, uměleckým školám a institucím. Zdarma se zaregistrujte a vystavujte díla, informujte návštěvníky o výstavách a vernisážíc Výtvarné umění ČR. Kategorie : Výtvarné umění ČR. Kultura Výtvarné umění ČR Výtvarné umění Praha Vlčí máky v obrazech, aneb 27 unikátních děl vydraží pro válečné veterány a další potřebné! Světová aukční síň Sotheby's zařadila do své podzimní aukce obraz experimentální malířky Radky Bodzewicz

Aukce obrazů | Jelen | Burian Zdeněk | Galerie Národní 25Aukce obrazů | Kassandra | Bukovský Ivan | Galerie Národní

Současné české výtvarné umění ceskeumeni

Narozena roku 1927. Česká akademická malířka, v její tvorbě jsou patrné surrealismus, abstrakce, realismus. Vystudovala v letech 1947-1950 Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. Jejími pedagogy byli prof. F. Tichý, přední osobnost české výtvarné avantgardy, a prof. A. Strnadel, malíř, ilustrátor a národní umělec | ČTK | Výtvarné umění. Předaukční výstava představí díla Kupky, Pištěka nebo Filly. Obrazy dosahují hodnoty desítek milionů . Nejdražšími položkami aukce budou dva obrazy Františka Kupky. Za mnohamilionové sumy se budou nabízet také díla Emila Filly, Jindřicha Štyrského nebo Mikuláše Medka Londýnská aukční síň Sotheby's v těchto dnech pořádá internetovou dražbu sběratelských předmětů spojených s patrně nejslavnější poprockovou kapelou všech dob The Beatles. Mezi nabízenými položkami nechybí například ikonické brýle Johna Lennona nebo podepsaná kopie prvního singlu Love Me Do z roku 1962

Aukce obrazů | Letní krajina | Hudeček Antonín | GalerieAukce obrazů | Otepi slámy | Motyčka František | GalerieAukce obrazů | Krajina s růžovou oblohou | Vašíček
  • Emos ben dio2 lte.
  • Belgický modrý skot prodej.
  • Zedník hledá práci ostrava.
  • Aktualni aukce obrazu.
  • Ochable zadove svaly.
  • Tymiánový sirup při kojení.
  • Co je slovo solitér.
  • Ukrajina prezident.
  • Odstranění syntetické barvy.
  • Cukrová pasta recept diskuse.
  • Svatba v káni galilejské veronese.
  • Bagr ostrowek.
  • Borat film deutsch movie2k.
  • Original hracky.
  • Jak se zbavit strií diskuze.
  • Iphone 6 128gb.
  • Jezevec lesní wikipedie.
  • Mojang unmigrated.
  • Bailee madison the fosters.
  • Restaurace pragos facebook.
  • Luxusní vánoční osvětlení.
  • Stolní fotokalendář 2018.
  • Nejlevnější nokia 8.
  • Realizace kuchyně cena.
  • Kniha citron.
  • Stavba hrobky.
  • Singing rock e shop.
  • Vietnamská kuchařka kamu.
  • Sony mobile uk.
  • Jihočeský fotbal okresní přebor.
  • Šanka prakšalana.
  • Císařské lázně teplice.
  • Fyzika práce a výkon.
  • Světelný řetěz venkovní 20m.
  • Ford cargo 1846t.
  • King fahd.
  • Jarni typ.
  • Co zije v cernem mori.
  • Pohybový systém.
  • Privatni profil na instagramu.
  • 28 týdnů poté online.